BAŞKANLARIMIZ
Tarih: 1.06.2021| Okunma Sayısı: 941

Av. İsmail Suat VARAN

14.10.1970-30.12.1972 / 31.12.1972-09.08.1973

17.12.1978-29.12.1980 / 30.12.1980-20.09.1982

Av. Hüsnü ERTÜRK

10.08.1973-25.01.1975 / 03.02.1990-14.10.1990

15.10.1990-11.10.1992 / 12.10.1992-09.10.1994

Av. Hamdi GÜRYEL

26.01.1975-12.12.1976 / 13.12.1976-16.12.1978

Av. Erdal TAŞKAN

20.07.1983-18.12.1983 / 19.12.1983-11.10.1985

12.10.1985-09.10.1987 / 10.10.1987- 02.02.1990

Av. Çetin TEKDOĞAN

10.10.1994-06.10.1996 / 07.10.1996-11.10.1998

12.10.1998-18.10.2000 / 19.10.2000-06.10.2002

Av. İzzet VARAN

07.10.2002-01.10.2004 / 03.10.2004-28.10.2006

26.10.2008-17.10.2010 /18.10.2010- 14.10.2012

14.10.2012-05.28.2013

Av. Bedrettin KALIN

29.10.2006-25.10.2008

Av. Ali Uğur ÇAĞAL

26.06.2013-18.10.2014 / 18.10.2014-15.10.2016

15.10.2016-13.10.2018 / 13.10.2018-10.04.2021

Av. Ayla VARAN

10.04.2021 (Devam Etmekte)

18.05.2022
AV. AYLA VARAN
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.